Garderoba do przedpokoju z siedziskiem – jak zaaranżować przedpokój?

Odpowiednia aranżacja przedpokoju to nie lada wyzwanie. Przedpokój powinien stanowić połączenie stylu i wygody i pasować stylistycznie do reszty pomieszczeń domu lub mieszkania.

Co powinno znaleźć się w przedpokoju?

W przedpokoju, oprócz wieszaka, lampy i lustra koniecznie musi znaleźć się także garderoba. Ważnym jest, aby zawsze wyposażyć przedpokój w mebel, w którym będzie można przechowywać odzież oraz inne przedmioty codziennego użytku. Przy wyborze garderoby należy pamiętać o rozmiarze przedpokoju – wielkość pomieszczenia to bowiem najważniejsze z ograniczeń napotykanych podczas planowania aranżacji.

Garderoba z lustrem – stylowe i praktyczne rozwiązanie

Dobrym pomysłem na zagospodarowanie przestrzeni w przedpokoju stanowi garderoba z wbudowanym lustrem. Mebel tego typu łączy w sobie wygodę i elegancję. Dodatkowo garderoby z lustrem sprawiają, że małe i ciasne przedpokoje sprawiają wrażenie większych i bardziej przestronnych.

Garderoba do przedpokoju z siedziskiem

Innym, ciekawym pomysłem na mebel do przedpokoju jest garderoba z siedziskiem. Garderoba z siedziskiem pełni wiele funkcji, ułatwiając wykonywanie codziennych czynności – okaże się niezastąpiona między innymi przy zakładaniu i zdejmowaniu butów. Garderoba z siedziskiem to także świetne miejsce na przechowywanie zarówno odzieży wierzchniej, ale także butów i dodatków. Aby jak najlepiej spełniać swoje zadanie, garderoba z siedziskiem powinna być wyposażona w pojemne szuflady i schowki, a także różnego rodzaju uchwyty i wieszaki.