Klasyczne, nowoczesne meble RTV

Funkcjonalny oraz estetyczny kącik wypoczynkowy to marzenie każdego posiadacza mieszkania. Oprócz sofy czy narożnika, w każdym salonie obowiązkowym elementem są meble RTV. Dzięki bogatej ofercie na rynku każdy klient może w niezwykle ciekawy sposób zaaranżować to istotne miejsce przeznaczone do korzystania z uroków TV.

Między klasyką a nowoczesnością

Jak powszechnie wiadomo punktem centralnym każdego salonu jest zestaw wypoczynkowy, a meble RTV stanowią jego istotne dopełnienie. Nic zatem dziwnego, że meble RTV do salonu MebleTkaniny cieszą się ogromną popularnością.

Obecnie rynek meblarski zdominowały szafki RTV o bardziej prostym wzornictwie. Dziś większość potencjalnych klientów preferuje nowoczesne bryły mebli, niemniej w wielu sklepach można nadal bez problemu zakupić ciekawe szafki i komody utrzymane w bardziej tradycyjnym stylu.

Modne szafki do salonu w stylu skandynawskim

meble-rtv-do-salonu

Od kilku lat Polacy coraz chętniej inspirują się skandynawskim minimalizmem, którego znakiem rozpoznawczym są proste i wręcz ascetyczne bryły mebli.
Nieodzownym dopełnieniem minimalistycznej stylistyki szafek RTV do salonu są jasne oraz bardziej stonowane kolory. Aby je nieco ocieplić, białe fronty szafek bardzo często są zestawiane z ciepłymi kolorami drewna.

Nie oznacza to jednak, że tradycyjne szafki wykonane z dobrego jakościowo drewna czy płyt drewnopochodnych odeszły już do lamusa. Wiele klientów darzy je bowiem nadal wielkim sentymentem, a bogactwo poszczególnych gatunków drewna, typów usłojenia oraz bogatej kolorystyki sprawia, że każdy może znaleźć w pełni odpowiadające mu rozwiązanie.