Koc akrylowy – uniwersalny prezent na święta

Szykowanie prezentów pod choinkę bywa trudne, zwłaszcza jeśli zależy nam na tym, by nasze podarunki sprawiły komuś radość. Wybierając prezent osobie bliskiej zwykle mamy jakiś pomysł. Wiemy czego dana osoba może potrzebować i z czego się ucieszy. Trudniej przygotować prezent komuś, kogo mniej znamy. Wówczas najlepiej sięgnąć po tak zwane uniwersalne prezenty. Jednym z nich może być koc.

Koc w prezencie – uniwersalizm i praktycyzm w jednym

Koce sprawdzają się jako uniwersalne podarunki od lat. Ich różnorodność powoduje, że bez problemu można wybrać odpowiedni do naszych potrzeb. Koc akrylowy zawsze się przyda, zwłaszcza podczas zimowych wieczorów. Będzie idealny do ogrzania się czy okrycia się podczas drzemki. Koce mogą służyć również jako narzuta na łóżko.

 

Koce akrylowe są ostatnio dość popularne i chętnie kupowane. Z całą pewnością będą idealnym prezentem pod choinkę. Koce z akrylu stanowią bardzo dobry wybór, ponieważ są;

– miękkie i przyjemne w dotyku;

– lekkie i zarazem bardzo ciepłe;

– dostępne w różnych wielkościach o bogatej gamie wzorów (np. jednolite, kolorowe czy tłoczone);

– nie wygniatają się, więc sprawdzą się również jako narzuta;

– po praniu nie tracą na swoim wyglądzie i puszystości;

– praktyczne i uniwersalne;

– można prać w 30 stopniach;

 

Koc 3D – nowoczesność i elegancja

 

Koce akrylowe stworzone w technologii 3D stanowią są eleganckie i nowoczesne, dodając tym samym wyjątkowego stylu niemal każdej aranżacji. Cechują się wyjątkowym nasyceniem barw, które ożywiają przedstawianą grafikę.