Pled wełniany – ciepło w twoich wnętrzach

Zimą chętniej spędzamy długie godziny pod kocem z ulubioną herbatą i ciekawą książką. Koce i pledy przestały jednak spełniać tylko funkcję grzewczą – są również świetną ozdobą kanap w salonach, łóżek w sypialniach i foteli w pokojach gościnnych. Co jest obowiązkowym dodatkiem w naszych wnętrzach tej zimy? O to odpowiedź.

pled wełniany1. Pled wełniany

Pled wełniany a konkretniej pled z wełny czesankowej to wręcz „must have” tego sezonu. To pled, który zazwyczaj wykonany jest ręcznie z
z wysokogatunkowej, naturalnej wełny czesankowej. Jego cechą charakterystyczną jest miękkość i delikatność. Dodatkowo, możemy go kupić prawie w każdym kolorze. Te najmodniejsze to kolory pudrowego różu, bieli, wszelkie odcienie szarości.

2. Do każdego wnętrza

Pled z wełny czesankowej świetnie prezentuje się w salonach, sypialniach oraz pokojach dziecięcych. To również obowiązkowy rekwizyt do zdjęć wielu blogerek oraz fotografów. Jest niezwykle przytulny i ciepły, dzięki czemu sprawdzi się jako koc, gdy musimy się rozgrzać w zimne wieczory.

Pled z wełny czesankowej cieszy się niezwykłą popularnością na wszystkich portalach społecznościowych. Można go kupić prawie w każdym rozmiarze i kolorze, więc sprawdź ofertę Podpierzyną. Niestety, jest dość drogi w porównaniu z innymi kocami. Pled w rozmiarze 80 x 150 można kupić już od 400 do nawet 700 zł. Jednak warto zainwestować w tego rodzaju dodatek do swojego domu, który jest niezwykle praktyczny i ozdobny.