Proste patenty na odświeżenie wnętrza – dodatki do salonu!

Jeśli, Twój salon zdaje się być nudny, nie przytulny lub zbyt pospolity, to znaczy, że czas na zmiany! Wcale nie muszą się one wiązać z remontem, czy przemeblowaniem. Niekiedy kilka elementów, może całkowicie odmienić salon, czyniąc go bardziej przyjaznym. Jest to miejsce, w którym w końcu chętnie spędzamy czas. Zazwyczaj to w salonie oglądamy ulubione seriale, spędzamy czas rodzinnie, czy też gościmy znajomych. Jak zatem w prosty sposób go odmienić? O tuż warto wprowadzić modne, nowe dodatki do salonu! Jakie dekoracje domowe są teraz w trendach? 

Poznaj proste patenty na odświeżenie salonu! 

Po pierwsze, warto od czasu do czasu przeorganizować ekspozycje, jakie mamy na komodach i szafkach w naszym salonie. Ponadto można pokusić się o wzbogacenie ścian. Każda tego typu zmiana, choć jest niewielka, to skutecznie odświeża wnętrze. Zgodnie z aktualnymi trendami, bardzo modnym dodatkiem do salonu są plakaty ścienne. Mowa o estetycznych, oprawionych grafikach, które mogą przedstawiać bardzo różne motywy. Jeśli chodzi o ozdoby ścienne, w trenach znajdują się również fantazyjne zegary. Między innymi proste, ale efektowne ich formy, czyli zegary z ciemnego metalu, zachowane w industrialnej stylistyce. Do nich warto dobrać spójne ozdoby stojące, które mogą uzupełnić przestrzeń szafek. Świetnie skomponują się dekoracje retro typu gramofon, stary telefon lub jakieś proste metalowe figurki.  

Tradycyjne dodatki do salonu, które zawsze się sprawdzają! 

dodatki do salonu

Ponadczasowymi dodatkami do salonu, które można dostać w sklepie SFMEBLE, są zdecydowanie tekstylia, czyli poduszki ozdobne na wypoczynek, czy też koce. Jak się okazuje do łask powracają również długie zasłony. Wszystkie tego typu dekoracje, świetnie ożywiają i ocieplają pomieszczenie. Warto dobierać je w spójnej kolorystyce, co wprowadzi harmonię i będzie prezentować się estetycznie. Jeśli chodzi o modną kolorystykę, to aktualnie zdecydowanie króluje butelkowa zieleń, a ponadto pudrowy róż oraz kolor miodowy. To właśnie w tych barwach znajdziemy szeroki wybór dodatków do salonu.